-
Informace
Historie společnosti a výrobky Historie společnosti a výrobky
Historie společnosti ŽENŠEN s.r.o. se odvíjí již od roku 1990. Hlavní charakteristickou vlastností výrobků společnosti ŽENŠEN je jejich vysoká kvalita za výhodnou cenu.

Často kladené otázky Často kladené otázky
Na co se nás naši zákazníci nejčastěji ptají.

Všeobecné obchodní informace Všeobecné obchodní informace
Podmínky pro dodávky zboží, obchodní informace, hledáme.

Ochrana osobních údajů Ochrana osobních údajů
Podmínky pro zpracování osobních údajů zákazníka.

Seznam obchodů Seznam obchodů
Seznam malospotřebitelských prodejních míst.

 

zobrazit obchodní reference
-

Historie společnosti a výrobkySpolečnost ŽENŠEN s.r.o. pokračuje v činnosti podnikatele Vladimíra Sršně, který začal podnikat jako fyzická osoba v roce 1990. Díky profesionálnímu vedení a prosperitě firmy zůstalo vlastnictví i přes pozdější změnu z fyzické na právnickou osobu prakticky beze změny. Od počátku se tedy jedná o 100 % českou firmu s původním názvem Vladimír Sršeň - HORNET. Z pohledu krátké historie českého podnikatelského prostředí jde o jednu z prvních a tedy nejstarších firem na české soukromé podnikatelské scéně

Délce existence a tradici společnosti ŽENŠEN s.r.o. plně odpovídá i její spolehlivost a důvěryhodnost. První výrobky kosmetiky Ženšen byly uvedeny na trh začátkem roku 1995. Jedna z nejvýznamnějších léčivých rostlin světa tak dala vzniknout myšlence výroby produktů běžné spotřeby, které nesou znaky nejen běžné účelnosti, ale které také obsahují účinné látky, působící širokospektrálně na lidský organismus. Od té doby došlo ve výrobě společnosti ŽENŠEN k mnoha inovacím a je věnována zcela mimořádná péče přípravě každého dalšího nového výrobku. Při vývoji a přípravě výroby každého nového výrobku je využívána nejen tradiční medicína, ale i nejmodernější poznatky vědy a výzkumu. Díky vysoké kvalitě, výhodným cenám a modernímu designu se výrobky společnosti ŽENŠEN těší stále větší oblibě spotřebitelů. Jejich obliba stoupá nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích. 

Bylo by nejjednodušší využít pouze obecně známého názvu přírodního léku a pojmenovat podle něj výrobky uváděné na trh. Bohužel i na tom někdy bývá založena obchodní politika. Je to i jeden z důvodů, pro který je ženšen mnohdy vnímán spíše jako neúčinná a drahá látka. Jen u velmi málo výrobků s ženšenem naleznete informace o tom, kolik ginsenosidů, tedy účinné látky ženšenu výrobek obsahuje. Přitom je to právě to, za co mnohdy velmi draze zaplatíme při jeho zakoupení. Existuje několik druhů ženšenu. Mezi nejznámější patří ženšen asijský, americký a sibiřský. Jedním z nejdůležitějších parametrů pro selekci kvality je obsah ginsenosidů. Firma ŽENŠEN s.r.o. je přímým dovozcem velmi kvalitního extraktu čínského ženšenu s ověřeným obsahem ginsenosidů. Kvalita dodávané suroviny je ověřována jak v Číně, tak i u nás. V současné době je tento extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng C.A.Mey) používán jako jedna z nejúčinnějších látek obsažených v našich výrobcích - zubní pastě, ústní vodě a šamponu značky ŽENŠEN® a v tabletách značky GINAX®.       

Hlavním partnerem společnosti ŽENŠEN s.r.o. je výrobní družstvo Vřídlo, Karlovy Vary. Toto výrobní družstvo s mnohaletou tradicí zaměstnává více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením. Zakoupením našich výrobků můžete tedy i vy přispět k zaměstnanosti těchto našich spoluobčanů. Zároveň můžeme našim odběratelům s více než 24 zaměstnanci nabídnout i možnost tak zvaného "náhradního plnění" za zaměstnávání osob se zdravotním postižením. 

O spokojenosti našich zákazníků s vysokou kvalitou a s účinky našich výrobků se můžete dočíst ve stati Reference zákazníků. Snažíme se, aby i kvalitní české výrobky si vybojovaly své místo na našem trhu. Máme mnohokráte ověřeno, že ženšen skutečně pomáhá, ale musí být užíván správně a v účinném množství. Naším krédem je poctivost v podnikání a dobré vztahy mezi lidmi. 

Krédem společnosti ŽENŠEN s.r.o. je vysoká kvalita za výhodnou cenu.